Piknik Organizasyonu

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez organizasyonlarından biri piknik organizasyonudur. Günlük yaşamın stresinden uzakta yemyeşil alanların ve suyun etrafında piknik yapmanın keyfini çok az şey verir. Böyle anlarda insanlar doğanın verdiği huzurun farkına vararak kendilerini hem şanslı hem de mutlu hissederler. Pikniklerin daha konforlu ve eğlenceli geçmesi için bir piknik organizasyonu düzenlemek gerekir.
Piknik organizasyonları başta arkadaşlarla, aileyle, sevgiliyle gerçekleştirildiği gibi dernekler, şirketler, eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, firmalar gibi kalabalık topluluklarla da yapılır. Değerli ve önemli insanlarla en az bir kez bir araya gelerek güzel vakit geçirmek isteyenler, piknik organizasyonuna ihtiyaç duyar. Bu bağlamda alanında uzman ve deneyimli olan firmalarla iş birliği yapmak önem arz eder.

Piknik Organizasyonu Konseptleri

Piknik organizasyon konseptleri, standart konseptlere göre gerçekleştirilebildiği gibi, kişinin arzusuna ve isteklerine göre de düzenlenebilir. Bu noktada istek ve arzuların açık bir şekilde organizasyon şirketi ile paylaşılması önem arz eder.

Piknik organizasyonlarında genelde palyaço, animasyon ve gösteri hizmeti, kostümlü animasyon ekibi, Show grupları, sihirbaz gösterileri, kukla gösterileri, karagöz ve Hacivat gösterileri, Nasrettin hoca eğlencesi ve çeşitli tiyatro gösterileri yer alır.

Piknik yapılacak alanın süslemesinde çeşitli balonlar, bayraklar, materyal süslemeleri, çeşitli şekilde ebatlarda masa ve sandalyeler yer alır. Bunun yanı sıra, ççeşitli yemek, içecek ve tatlı menüleri hazırlanır. Yemeklerin pişirilmesi ve misafirlere servisi, hijyenik şartlarda piknik mekanında yapılır.

Karnaval yiyecekler arasında Osmanlı şerbetçisi, gözlemeci, Maraş dondurmacısı, pamuk şekeri arabası, patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu ve popcorn makinesi vardır. Ayrıca bu arabaların başında kostümlü bir elemanlar yer alır.

Piknik organizasyon türleri arasında aşağıdakileri sıralayabiliriz:

  • Şirket Pikniği Organizasyonları
  • Dernek Pikniği Organizasyonları
  • Eğitim Kurumları Pikniği Organizasyonları
  • Okul Pikniği Organizasyonları
  • Sivil Toplum Kuruluşları pikniği Organizasyonları
Piknik Organizasyonu Fiyatları

Piknik organizasyonu fiyatı, pikniğin gerçekleştirileceği mekana, kişi sayısına, konsepte, ekibe, ekipmana, malzemelere ve ekstra giderlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kusursuz ve özverili bir çalışma yürüten ekibimizle her bütçeye ve konsepte uygun fiyat belirleriz. Bu noktada bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

Teklif Alın