Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl toplantıların, açılışların, davetlerin, toplantıların, özel anların ve daha pek çok kutlamaların gerçekleştirildiği organizasyonlardır. Bahsi geçen aktiviteleri anlamlı ve unutulmaz kılmak için kokteyl organizasyonu hizmeti almak gerekir. Kokteyl mekanının hazırlanması, ikramlıkların taze ve hijyenik koşullara uygun şekilde sunulması, masaların süslenmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda döşenmesi gibi daha pek çok detay kusursuz bir çalışma sonucunda hazırlanır.
Kokteyl organizasyonu kişiye özel konseptte hazırlanabildiği gibi standart konseptler şeklinde de hazırlanır. Nikah, açılış, sergi, gala, nişan, lansman, özel gün daveti, parti, gibi daha pek çok parti için özel bir konsept belirlenebilir. Bu noktada zevkinizi ve beklentinizi alanında uzman ve deneyimli olan kokteyl organizasyon firmasına bildirmeniz yeterli olur.
Kır düğünü organizasyonu samimi ve sıcak bir ortamın yaratılması içinde harika bir seçenektir. Davetlilerin açık havada hoşça vakit geçirmesi gibi avantajlar sunar. Üstelik geleneksel düğün salonlarına kıyasla, kır düğünü daha ferah geçer ve çiftlerin mutluluğuna mutluluk katar. Kır düğünü dendiğinde akla gelen mekanlar arasında bahçe, sahil, çiftlik, park, sahil ve yeşiller içerisinde bulunan bir yer düşünülür. Bahsi geçen yerler, kır düğünü konsepti için oldukça uygundur.

Kokteyl Organizasyonu Konseptleri

Kokteyl organizasyon konseptleri, içeceklerin ön plana çıktığı bir organizasyon olsa da seçilen mekanın ve konseptinde göz alıcı olması gerekir. Neticede bu davete icabet eden insanlar, önemli ve değerli insanlar olup, onların güzel bir konseptle taçlandırılması gerekir. Bunun dışında kokteyl hazırlayacak baristanın alanında uzman ve kaliteli olması önem arz eder.

  • Açılış Organizasyonu Kokteyli

Açılış yapacak bir marka veya şubeleşen popüler bir markanın davetlileri en iyi şekilde ağırlayabilmesi için açılış kokteyli düzenlemesi gerekir.

  • Nikah Kokteyli Organizasyonu

Nikah öncesinde veya sonrasında halihazırdaki davetlilerle gerçekleştirilen kokteyl türüdür. Özellikle düğün yerine nikah töreni ve nikah kokteyl düzenleyenler için en ideal konsepttir.

  • Lansman veya Özel Davet Kokteyl

Lansmana icabet eden ve yeni ürünleri bekleyen konukların kokteyl ikramı ile taçlandırıldığı bir konsepttir. Aynı şekilde özel düzenlenen bir davette misafirleri enfes lezzetler ikram etmek için kokteyl organizasyonu tercih etmek gerekir.

  • Toplantı Kokteyl

Ofiste veya ofis ortamının dışında gerçekleştirilen bir toplantı içinde kokteyl tercih edilebilir. Önemli ve değerli insanların bulunduğu bu ortamda enfes lezzetteki içecek ve yiyeceklerin bulunması önem arz eder.

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl Organizasyon fiyatları kokteylin yapılacağı mekana, kişi sayısına, istenilen konsepte ve ekstra seçeneklere göre değişiklik gösterir. Ancak her insanın beklentisine ve bütçesine hitap eden kokteyl organizasyonu fiyatları mevcuttur.

Teklif Alın