Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu faaliyete yeni başlayacak şirketlerin veya şubeleşme yoluna giden şirketlerin, çevreye ve halihazırdaki müşterilerine varlığını hissettirmek için verdiği organizasyonlardan biridir. Bu organizasyonda potansiyel müşteriler başta olmak üzere kişinin sevdikleri ve iş ortakları da bulunur. İşyeri açılış organizasyonu çevreye tanıtımınızı ve reklamınızı yapabileceğiniz bir etkinlik olduğu için marka değerini büyük ölçüde artırır.
Açılış yapılacak mekanın insanların aklında bulunması, alışılmışın dışında izlenimler bırakması, bilinirliğini arttırması ve tutulması için dikkat çekici bir konseptle sunulması gerekir. Bu konsepte balon süsleme, dükkan süsleme, ses sistemi kurulumu, açılış kokteyl, açılış ikramları, açılış malzemeleri, aktivite ve tanıtım elamanları ve daha pek çok seçeneğin kusursuz bir şekilde yer alması gerekir. O nedenle alanında uzman ve deneyimli firmalar ile iş yapmak önem arz eden konuların başında yer alır.

Açılış Organizasyonu Konseptleri

Açılış organizasyonu konsepti, açılışı yapacak firmaların hizmet içeriğine ve hitap edeceği kitleye göre belirlenir. Ayrıca açılış yapılacak firmaların hizmet önceliği ve hedefleri hakkında gereken bilgiye ulaşıldığında doğru bir konsept hazırlanır. Konsept hazırlığı esnasında hedefler ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak işletme sahipleriyle beraber açılış kokteyl için bir liste hazırlanır.

Açılış organizasyonu açılış ikramları, açılış süslemeleri, gerekli olan elaman ve personellerin temini ve açılış için ihtiyaç duyulan malzemeler gibi onlarca detay içerir.  Kararlaştırılan organizasyon konsepti doğrultusunda hazırlıklara başlanır. Açılış günü geldiğinde gereken kurulum ve süslemeler, açılış saatinden önce tamamlanır. Ayrıca gerekli olan personel ve elamanlar hazır bir şekilde bulundurulur.

Açılış organizasyon etkinliğinin en başından sonuna kadar her şeyde koordinasyon sağlanır. Etkinlik süresi boyunca, planlanan çalışmalar kusursuz ve eksiksiz bir şekilde devam eder. En özel gününüzün coşkulu ve keyifli geçmesi için kusursuz bir hizmet anlayışı ile azami çaba verilir.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyon fiyatları firmanın isteklerine, kişi sayısına, açılış ikramlarına, açılış süslemelerine, gerekli olan elaman ve personellerin teminine ve açılış için ihtiyaç duyulan malzemelere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak her bütçeye ve her beklentiye hitap edebilecek çeşitlilikte açılış organizasyonu konsepti vardır.

Teklif Alın