Kır Düğünü Organizasyonu

Hayatının en güzel gününü kır düğünü organizasyonu ile taçlandırmak isteyen çiftler en doğru kararı vermiş olabilirler. Çünkü doğanın huzur veren ambiyansı içerisinde doğru konseptlerle süslenmiş bir kır bahçesinde huzur içerisinde dünya evine girmek herkesin hakkıdır. Yeşilin tüm tonlarının verdiği huzur, renk renk çiçeklerin verdiği eşsiz manzara ve konseptteki ışıltı hem konukları hem de düğün sahiplerini mutlu eder.
Kır düğünü organizasyonu samimi ve sıcak bir ortamın yaratılması içinde harika bir seçenektir. Davetlilerin açık havada hoşça vakit geçirmesi gibi avantajlar sunar. Üstelik geleneksel düğün salonlarına kıyasla, kır düğünü daha ferah geçer ve çiftlerin mutluluğuna mutluluk katar. Kır düğünü dendiğinde akla gelen mekanlar arasında bahçe, sahil, çiftlik, park, sahil ve yeşiller içerisinde bulunan bir yer düşünülür. Bahsi geçen yerler, kır düğünü konsepti için oldukça uygundur.

Kır Düğünü Organizasyonu ve Konseptleri

Kır düğünü organizasyonu konseptleri, düğünün yapılacağı mekana ve kişinin isteklerine göre değişiklik gösterir. Standart konseptlerin yanı sıra, çiftlerin hayallerindeki ve beklentilerindeki konseptlerde hazırlanabilir. Bu bağlamda istek ve arzuların şeffaf bir biçimde anlatılması gerekir.

Kır düğününü bahçe, sahil, çiftlik veya yeşil bir alan üzerine hazırlanır. Bahsi geçen alanların nasıl süslenmesi gerektiği, ışıklandırmanın ve müziğin nasıl olacağı, davetlilere sunulacak yemekler ve çeşitlerinin nasıl olması gerektiği ortak bir şekilde belirlenebilir. Bu noktada arzularınızın gerçekleşmesi ve kusursuz bir düğün olması için alanında uzman organizasyon firmasıyla çalışmak önem arz eder.

Kır düğünü organizasyonları için gerekli olan kır düğünü süslemeleri, masa ve sandalye, ışıklandırma, Ses sistemi kurulumu ve DJ, pasta, yemek ve içeceklerin servisi, karşılama panosu, gerekli ekipman ve personellerin temini gibi hizmetler veriyoruz.

Kır Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Kır düğünü organizasyonu fiyatı, düğünün gerçekleştirileceği mekana, kişi sayısına, malzemelere, konsepte, ekip ve ekipmanlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Alanında uzman ve özverili ekibimiz organizasyonun kusursuz gerçekleşmesi için titiz bir çalışma yürütür. Ekstra isteklerde fiyatın değişmesinde etkili olur. Ancak her çiftin bütçesine, beklentisine ve hayallerine hitap eden bir fiyat vardır.

Teklif Alın