Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Uzun ve zorlu geçen bir eğitim hayatının sonunda gençler eşsiz ve en ince detayına kadar düşünülmüş bir mezuniyet töreni organizasyonu düzenlemek ister. Bu organizasyonda öğrencilerin heyecanı ve coşkusu had safhada olur. İhtişamlı ve şık görünen kıyafetlerine yakışır bir organizasyonun; kusursuz ve unutulmaz olması adına organizasyon akışı ve planlaması özenle yapılır.
Mezuniyet törenlerinin sonunda kep atma aşamasına geçilir. En heyecanlı ve en keyifli olan bu anda ortam konfeti yağmuruna tutulur. Konfeti makinesi aracılığıyla atılan konfetilerin eşliğinde, keplerinde havaya uçması muhteşem fotoğrafların ortaya çıkmasına imkan tanır.
Okul müdürünün ve öğretmenlerinin yaptığı konuşmalarının finalinde mezuniyet belgeleri takdim edilir. Ardından kep atma töreni gerçekleşir ve yemek yeme aşamasına geçilir. Tüm bu aşamalar sonuçlandıktan sonra müzik ve eğlence programına geçiş yapılır. Tüm yılların stresini ve sinirini atacağınız eğlencede her tarza ve her zevke hitap eden bir eğlence düzenlenir.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu ve Konseptleri

Mezuniyet organizasyonu konsepti törenin yapılacağı mekana, kişi sayısına ve beklentiye göre özel belirlenebileceği gibi standart organizasyon konseptlerinden de tercih edilebilir. Genelde okulda, okulun spor salonunda düzenlenen mezuniyet töreni kimi zaman boş yeşil bir alanda vb. yerlerde düzenlenir. Bunun dışında yemekli veya yemeksiz mezuniyet organizasyonu da tercih edilebilir.

Konseptine karar verdiğiniz mezuniyet töreni için gerekli olan ekip ve ekipmanlar, mekan süslemesi, koltuk süslemesi, balon süslemesi ve personel temini hizmeti sağlanır. Bu bağlamda giyilecek cüppeye uygun bir konseptte hazırlanabilir.

Mezuniyet paketimizde genel olarak aşağıdakiler bulunur:

  • Volkan gösterisi
  • Sahne kurulumu
  • Geçiş yolu süsü ve halı
  • Ses sistemi kurulumu ve DJ temini
  • Konfeti makinesi ve konfeti atmak
  • Minderli sandalye temini
  • Okulu veya törenin yapıldığı alanı balon ile süsleme
Mezuniyet Töreni Organizasyonu Fiyatları

Mezuniyet töreni organizasyon fiyatı törenin yapılacağı mekana, kişi sayısına, malzemelere, süslemelere, sandalye masa sayısına ve ekstra giderlere göre değişiklik gösterir. Öğrencilerin bu önemli gününde özverili ve titiz bir çalışma yürütülür. Üstelik paket fiyatları herkese hitap edebilecek niteliktedir. Bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Teklif Alın

Diğer hizmetlerimize aşağıdan erişebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.