Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonu, erkekliğe ilk adımı atacak sünnet çocuklarına unutulmaz anlar yaşatmak üzere tasarlanan bir organizasyon türüdür. Hem sünnet çocuğu hem ailesi hem de konuklar için önemli ve daima tebessümle hatırlanacak bu organizasyonun doğru bir konseptle gerçekleştirilmesi gerekir. Bu da alanında uzman olan kimselerin özverili çalışmaları neticesinde mümkün olur.
Sünnet düğünü organizasyonu içeriğinde sünnet düğünü eğlencesi, sünnet düğünü yemekleri, tatlıları ve içecekleri, sünnet düğünü süslemeleri, personel ve sünnet düğünü organizasyonu malzemeleri yer alır. Çocuğunuza eşsiz bir eğlence ile bugünü daha anlamlı kılmak üzere ilgi çekici süslemeler, ekip ve malzeme temini ve eğlence gösterileri de düzenliyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu ve Konseptleri

Sünnet düğünü organizasyon konseptleri düğünün yapılacağı mekana, kişi sayısına ve zevke göre tasarlanır. Bu bağlamda yapılacak mekanın belirlenmesi ve isteklerin şeffaf bir biçimde anlatılması doğru olur. Kafe, salon, bahçe, park, ev gibi daha pek çok alanda sünnet düğünü yapılabilir. Bu alanları hayallerinizdeki gibi süslemek ve konuklarınızı oldukça iyi ağırlamak için aşağıdaki hizmetleri sağlarız:

  • Sünnet Düğünü Süslemeleri

Sünnet düğünü konsepti göz önünde bulundurularak balon süslemesi, masa üstü süslemeler, sünnet süsleri, masa ve sandalye süslemesi yapılır.

  • Sünnet Düğünü Eğlencesi

Sünnet düğünü eğlencesi için hem çocukların hem de yetişkinliklerin doyasıya eğlenebilmesi için birbirinden ilginç gösteriler ve oyunlar düzenlenir.

  • Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Sünnet çocuğunun isminin yer aldığı yazdığı balonlar, nazar boncuklu balon, kapıya balon ve sünnet çocuğunun bulunduğu alanın süslenmesi yapılır.

  • Volkan ve Konfeti Gösterisi

Sünnet çocuğunun mekana girişi esnasında, pasta keserken ve ilk dans edilirken volkanlar yakılır ve konfetiler patlatılır.

  • Masa Sandalye Süsleme

Sünnet düğünü yapılacak mekanda masa ve sandalyelerin beğenilmemesi durumunda konsepte uygun olacak şekilde masa ve sandalye süslemesi yapılır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyon fiyatı düğünün yapılacağı mekana, kişi sayısına, malzemelere, ekibe ve ekstra isteklere göre değişiklik gösterir. Ancak her çocuğun ve aile bireylerinin hayallerindeki gibi bir konsept ve konseptin fiyatı vardır. Bir başka deyişle her bütçeye hitap eden bir fiyat bulunur. Bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Teklif Alın