İslami Düğün Organizasyonları

İslami düğün organizasyonu söz, nişan, düğün, kına gecesi, sünnet düğünü, yemek daveti ve açılış gibi çeşitli etkinliklerde, dini değerler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen aktivelerdir. İslami düğün organizasyonunda tasavvuf ekibi, semazen gösterisi, ilahi sanatçısı ve sunucu yer alır. Alanında uzman ve deneyimli olan sanatçı, sahne performansı ile hem çiftlere hem ailelerine hem de davetlilere unutulmaz anlar yaşatır.

İslami Düğün Organizasyon Konseptleri

İslami düğün organizasyon konseptleri belirlenirken dinimizin kuralları ve buyrukları göz önünde bulundurulur.  Süslemeler ve sunum son derece önemli olsa da fazla uzatılmaması  ön görülür. Düğün salonu veya düğünün yapılacağı alan belirlendikten sonra tasavvuf ekipleri, müzisyen temini, tasavvuf, çeşitli orkestralar, fasıl grupları, ilahi sanatçısı ve enstrümantaller hizmetleri arasından seçim yapılabilir.

Dini düğün organizasyonu İslam dini geleneğine göre yapılacağı için ekip ve sanatçılarda dini konsepte uygun bir şekilde hazırlanır. Sahne performansı sırasında ilahi ve ezgiler hem çiftin hem de konukların isteklerine göre seçilir. Ayrıca çocukların sıkılmaması ve düğünün tadı çıkarması için Nasrettin Hoca eğlencesi ve Palyaço animasyonları da yer alır.

İslami değerler çerçevesinde verilen hizmetlerin bir kısmı aşağıdaki gibidir:

  • Sunum

Düğünde sohbet ve sunumun yapılmasıdır.

  • Tasavvuf ekibi

Tasavvuf ekipleri, semazenler, ilahi sanatçısı, sunum, fasıl grupları ve çeşitli orkestralar.

  • Sema gösterisi

Sema gösterisi aşamasında, Mevlevi arkadaşlar sema gösterisi yapar.

  • İlahi ekibi

Tasavvuf sanatçısı, sema gösterisi, fasıl grupları ve çeşitli enstrümanlar.

  • Palyaço animasyonları

Daha çok çocuklar için yarışmalar düzenlemek, oyunlar oynatmak, yüz boyamak ve balon dağıtmak amacıyla verilen hizmettir.

  • İlahi Sanatçısı

Alanında uzman ve deneyimli olan ilahi sanatçılar tarafından ilahi ve ezgilerin seslendirilmesi.

  • Fasıl ekibi

Profesyonel ve deneyimli fasıl ekipleri yer alır.

  • Bayan fasıl ekibi

Kadınlara özel olan davetlerde kadınlardan oluşan ekip tarafından fasıl gerçekleştirilir.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

İslami düğün organizasyon fiyatı, düğünün yapılacağı mekana, kişi sayısına, ikramlara, ekip ve ekipmanlara, malzemelere ve ekstra ihtiyaçlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu bağlamda her bütçeye ve her kesime hitap edebilecek nitelikte seçenek vardır. Alanında uzman ve özverili çalışan ekibimiz düğünün kusursuz geçmesini sağlar. Bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Teklif Alın