Havai Fişek ve Volkan Gösterisi

Düğün, nişan, evlenme teklifi, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, milli bayramlar, kız isteme, ilanı aşk, sahne gösterileri gibi daha pek organizasyonda tercih edilen havai fişek ve volkan gösterisi, ortamın daha görkemli ve ihtişamlı gözükmesine olanak sağlar. Göz kamaştırıcı kutlamaların vazgeçilmezi olan havai fişek ve volkan gösterilerinin çeşitleri ve özellikleri oldukça fazladır.
Kapalı alanlarda tercih edilmesi gereken volkanlara iç mekan volkanı ismi verilirken; açık alanlarda kullanılan volkanlara dış mekan volkan ismi verilir. Ayrıca bu volkanların ulaştıkları yüksekliklerde farklı olup, buna göre sınıflandırılırlar. Örneğin 3 metre, 4 metre ve 6 metre uzunluğunda çıkan volkanlar vardır. Bunun yanı sıra, 3 inç başta olmak üzere 4 inç, 6 inç ve 5 inç gibi de sınıflandırılan volkanlar vardır.
İç mekanlar için üretilen volkanlar, dumansız özelliğe sahiptir. Özellikle kaliteli iç mekan volkanlarında sıfıra yakın duman mevcuttur. Bir başka deyişle volkanlardaki kalitenin arması duman miktarının azalmasına neden olur. Hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılan volkanlarda çıkan alev miktarı da değişir. Belirli bir standarda sahip olan volkanlar, vadedilen yüksekliğe çıkarak muhteşem bir volkan gösterisi sunarken standart olanlar vadedilen yüksekliğe bile çıkmayabilir. Ancak her durumda bu gösteri eğlenceli ve renkli görünür.
Havai fişek gösterisi ise alanında uzman ve ateşleyici yeterlilik belgesine sahip olan ekip tarafından gerçekleştirilir. Havai fişek paketleri, çeşitli dakikalara ve kullanılacak malzemelerin yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Bu ürünler gök bombası, kullanıma hazır olan ve seri atım yapan gök bataryalarının harmanlanması neticesinde oluşturulur. Düğün, nişan, mezuniyet vb. gösterilerde 40, 70, 80, 150, 100 ve 200 metre yükseklikte çeşitli efektler yapan ürünler kullanılır. Havai fişek ve volkan gösterisi, standart paketler haricinde organizasyonun içeriğine göre de önceden planlanır. Hatta gösterinin koreografisine uygun paketler oluşturulur.

Havai Fişek ve Volkan Gösterisi Fiyatları

Havai fişek ve volkan gösterisi fiyatları kaliteye, miktara ve ölçüsüne göre değişiklik gösterir. Üstün kalitede üretilen ürünler kullanıcının beklentisini en iyi şekilde karşılar. İster açık mekanda ister kapalı mekanda kullanılsın, bu ürünler her bütçeye ve her beklentiye hitap edebilecek çeşitliliktedir.

Teklif Alın