Nikah Organizasyonu

Sadeliği seven, minimalist çiftlerin hayatını birleştirdiği günde tercihi nikah organizasyonu olur. Düğün gibi uzun saatler süren organizasyonların yanı sıra evliliğini daha nezih bir şekilde taçlandırmak isteyen çiftler nikah organizasyonu tercih eder.
İhtişamlı bir nikah süslemesi, leziz mi leziz nikah kokteyli ikramlar, masal gibi nikah dekorları, karşılama için eşsiz aktiviteler, nikahtan sonra doyasıya dans ve eğlence gibi daha pek çok detay nikah organizasyonunu unutulmaz kılar. Nikahı eşsiz ve sıra dışı konseptler ile unutulmaz bir güne çevirmek için alanında deneyimli ve uzman olan nikah organizasyonu firmaları ile çalışmanız önem arz eder.

Nikah Organizasyonu Konseptleri

Nikah törenleri, minimalist konseptler ile hazırlanan ancak şık olan bir organizasyon çeşididir. Nikah organizasyonu konsepti, mevsimlere göre, mekana ve çiftlerin zevklerine göre değişiklik gösterir. Kır bahçesi, bahçe, park, sahil kenarında bir kumsal, deniz kenarı, manzaralı mekan, kültür merkezi, otellerin balo salonu, kapalı davet alanı gibi daha pek çok yerde bu merasim gerçekleştirilebilir.

  • Yaz aylarında dünya evine girecek çiftler için en cazip seçenekler arasında açık alanlar yer alır. Özellikle kır bahçesi ve deniz kenarındaki kumsallar, nikah organizasyonunda harika fotoğraf karelerinin çıkmasını sağlar.
  • Kış aylarında evlenecek çiftler için kapalı davet alanları, kongre ve kültür merkezleri, balo salonları, nikah salonları gibi kapalı ancak oldukça ferah alanlar ilk tercihler arasında yer alır. Bahsi geçen alanlar standart konsept veya kişiye özel bir konseptle süslendiğinde en az açık alanlar kadar güzel olur.
  • Kır bahçesi, bahçe, park gibi yeşil ve doğanın huzur veren ortamında tercih edilen nikah törenleri içinde onlarca seçenek vardır. Kır bahçelerinde nikah konsepti arasında rustik konseptler olduğu gibi daha otantik konseptlerde vardır.

Deniz manzarası ve gün batımı eşliğinde gerçekleştirilen nikah töreni konsepti için plajlar ve kumsallar sıklıkla tercih edilir. Eşsiz manzara sunan yerde deniz temalı konseptler tercih edilir

Nikah Organizasyonu Fiyatları

Nikah Organizasyon fiyatları nikahın yapılacağı mekana, kişi sayısına, istenilen konsepte ve ekstra seçeneklere göre değişiklik gösterir. Ancak her insanın beklentisine ve bütçesine hitap eden nikah organizasyonu fiyatları mevcuttur.

Teklif Alın