Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal organizasyon ürün veya hizmet sunan çeşitli kurum, kuruluşların, şirketlerin ve firmaların kendilerini tanıtmak amacıyla düzenleyecekleri davet ve etkinliklerdir. Bu tarz etkinlikler neticesinde kurumsal firmalar daha fazla güç ve prestij kazanır. Ayrıca potansiyel müşterilere ulaşarak tanınırlıkları da artar.
Ürün veya hizmetinizin bilinirliğinin artması için kurumsal organizasyon planlamasının kusursuz ve amaca uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada çalıştığınız organizasyon firmasının görevi büyüktür. Kurumsal Organizasyon şirketi süsleme çalışmalarını, lojistik desteği, kokteyl, malzemeleri ve personel teminini, reklam, tanımın, ekipman, eğlence ve aktivite hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getirmelidir. İşte bizler bu nokta da, kurumlara özel ve titiz bir çalışma yürüterek hedeflerinize kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.
Kokteyl organizasyonu kişiye özel konseptte hazırlanabildiği gibi standart konseptler şeklinde de hazırlanır. Nikah, açılış, sergi, gala, nişan, lansman, özel gün daveti, parti, gibi daha pek çok parti için özel bir konsept belirlenebilir. Bu noktada zevkinizi ve beklentinizi alanında uzman ve deneyimli olan kokteyl organizasyon firmasına bildirmeniz yeterli olur.
Kır düğünü organizasyonu samimi ve sıcak bir ortamın yaratılması içinde harika bir seçenektir. Davetlilerin açık havada hoşça vakit geçirmesi gibi avantajlar sunar. Üstelik geleneksel düğün salonlarına kıyasla, kır düğünü daha ferah geçer ve çiftlerin mutluluğuna mutluluk katar. Kır düğünü dendiğinde akla gelen mekanlar arasında bahçe, sahil, çiftlik, park, sahil ve yeşiller içerisinde bulunan bir yer düşünülür. Bahsi geçen yerler, kır düğünü konsepti için oldukça uygundur.

Kurumsal Organizasyon Türleri

Kurumsal organizasyonlar hedefe yönelik olarak çeşitli türlere ayrılır. Başlıca kurumsal organizasyon türleri arasında aşağıdakiler vardır.

  • Fuar Organizasyonu

Fuar organizasyonunun profesyonel bir biçimde gerçekleştirilmesi, markanın imajı ve kalitesi açısından oldukça önemlidir. Bu noktada fuar standı süslemeleri, ilgi çekecek aktiviteler, baskılı balonlar, reklam balonları, logolu reklam balonları, fuar stantları, reklam ve tanıtım hizmetleri verilir.

  • Şirket Organizasyonu

Firmalar, çalışanlarını motive etmek amacıyla şirket içinde veya farklı bir ortamda eğlenceler ve etkinlinler düzenlemek isteyebilirler. Bu tarz organizasyonlarda kimi zaman sadece çalışanlar olurken; kimi zamanda çalışanların aileleri de davet edilir. Bu bağlamda ortamın süslenmesi, masaların hazırlanması, kokteyl, balon süslemesi gibi daha pek çok hizmet verilir.

  • Şirket yemeği Organizasyonları

Şirket yemeği, şirket pikniği veya şirket toplantısı daha eğlenceli bir duruma getirilebilir. Alışılmışın dışında bir süslemeler, catering hizmeti, personeller ve enfes lezzetler eşliğinde bu tarz etkinlikler yapılabilir.

  • Kongre Organizasyonu

Kurum ve kuruluşlar tarafından farklı amaçlar doğrultusunda gerçekleştirilen kongre organizasyonu için sunucu temini, masa süslemeleri, enfes lezzetler, ekip ve lojistik destek hizmetleri sağlanır.

Kurumsal Organizasyonu Fiyatları

Kurumsal organizasyon fiyatları kurum ve kuruluşların, şirketlerin ve firmaların isteklerine, kişi sayısına, malzemelere ve ekstra hizmetlere bağlı olarak değişir. Bu noktada alanında uzman ekibimiz titiz ve özverili bir çalışma yürütür. Fiyat almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Alın