Ses Işık ve Sahne Kurulumu

Ses, ışık ve sahne kurulumu, kalabalık organizasyon hazırlıklarında tercih edilen sistemlerden biridir. Bu sistemlerin kalitesinin yüksek olması; gereksinim duyulan ışığın sağlanması, sesin çıkması ve toplamının mükemmel görünmesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca sahne sisteminin organizasyon türüne uygun organize edilmesi, düzenlenen etkinliğinin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlar. Sahne tasarımları, ışık yazılım planlamaları, kurumsal dekor, truss kurulumu, podyum ve led ekran çalışmalarıyla gerçekleştirilen ses, ışık ve sahne kurulumu; organizasyonun kalitesini oldukça yükseltir.

Ses Sistemi

Düğün, konser, festival gibi organizasyonların yanı sıra bütün organizasyonlarda en önemli unsur ses sistemidir. Çünkü sesin geniş bir dinleyici kitlesine ulaştırılması için net ve kaliteli bir sisteme ihtiyaç duyulur. İşte bu noktada firmamız, üstün kalitede üretilen ses sistemi hizmeti verir.

Organizasyon türü her ne olursa olsun, izleyicilerin ve dinleyicilerin sesi her noktadan net ve kaliteli bir şekilde almasını sağlarız. Teknolojik ekipmanlar ile size ses ışık ve sahne kurulumu hizmeti kusursuz bir şekilde veririz.

Işık Sistemi

En az ses sistemi kadar önemli olan bir sistemde ışık sistemidir. Organizasyonda ışık miktarının az olması izleyicilerin ve dinleyicilerin görüş alanını bayağı kısaltır. Aynı şekilde aşırı ışık miktarı da göz kamaştıracağı için hem yorar hem de kaliteyi düşürür. İşte bu noktada, en doğru ışık miktarıyla organizasyona uygun kurulum yapıyoruz.

Sahne Kurulumu

Düğün, konser ve festival gibi organizasyonları tamamlayan bölümlerden biri de sahne kurulumudur. Sahne kurulumu özel dekore edilen vinil kaplama, renkli halı kaplama veya konsepte uygun olacak bir şekilde cam podyumdan oluşur.

Sahne kurulumu etkinliğin türüne göre yapılır. Örneğin defile ve benzeri etkinliklerde T sahne kurulumu yapılırken düğün, festival veya konser organizasyonları için özel sahneler kurulur.

Ses Işık ve Sahne Kurulumu

Ses Işık ve Sahne Kurulumu kalabalık organizasyon hazırlıklarında tercih edilen sistemlerden biridir. Bu sistemlerin kalitesinin yüksek olması; gereksinim duyulan ışığın sağlanması, sesin çıkması ve toplamının mükemmel görünmesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca sahne sisteminin organizasyon türüne uygun organize edilmesi, düzenlenen etkinliğinin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlar. Sahne tasarımları, ışık yazılım planlamaları, kurumsal dekor, truss kurulumu, podyum ve led ekran çalışmalarıyla gerçekleştirilen ses, ışık ve sahne kurulumu; organizasyonun kalitesini oldukça yükseltir.

Teklif Alın