Düğün Organizasyonu

Her bireyin hayallerini süsleyen şeylerden biri de, iyi organize edilmiş bir düğün organizasyonu ile dünya evine girmektir. Alışılmışın dışında mekan, eşsiz bir dekorasyon planlaması, temanın şıklığı, ses, müzik ve canlı bir ışık gibi daha onlarca ekipmanların hayallerinizdeki gibi olması hem çiftlerin hem de davetlilerin unutamayacağı bir düğüne şahit olmasını sağlar.
Her düğünde konukların gözüne çarpan ilk detay, mekanın süslemesidir. İşte bu noktada alışılmışın dışında bir düğün organizasyon konsepti seçtiğinizde hem siz hem de konuklarınız hayran kalabilir. Organizasyon firmasının seçilen mekana uygun tema belirlemesi gerekir. Örneğin kır bahçesi için daha otantik ancak şık malzemeler ile mekan süslenebilir. Üstelik mevsime uygun seçilen çiçekler veya minik detaylar ile süslemeler yapılabilir.
Düğün organizasyon firması, mekana uygun sandalyenin, masanın ve süslemelerinin yanı sıra; mekan süslemesi, gelin yolu, özel efektli barkovizyon, konfeti Show ve havai fişek gibi daha ilginç detayları isteğe göre planlar. Düğün öncesinde nikah töreni düşünen çiftler içinde ayrı bir planlama yapar.

Düğün Organizasyonu Konseptleri

Düğün organizasyon konseptleri her çiftin isteği ve zevki doğrultusunda gerçekleştirilir. Kimi çiftler ihtişamlı bir salonu seçerken kimi kır bahçesi veya havuz başı bir düğün planlayabilir. Böyle durumlarda, organizasyon firması tarafından sunulan fikirler doğrultusunda hareket edilebileceği gibi; çiftlerinde önerisi ve zevkleri de göz önünde bulundurularak da konsept belirlenebilir.

  • Kır düğünü isteyen çiftler, organizasyon firmasının kreatif fikrine ve düşüncesine ihtiyaç duyar. Çünkü hayatının en güzel gününde son derece sıra dışı ve ihtişamlı bir mekanda evlenmeyi diler. Bu durumda sizin istek ve zevklerinizi firmaya açık bir şekilde belirtmeniz yeterli olur.
  • İhtişamlı ve görkemli bir salında evlenmeyi dileyenler içinde pek çok seçenek yer alır. Önce düğünün yapılacağı salon gezilerek, çifte özel bir konsept belirlenebilir. Özellikle düğün öncesi nikah veya düğün sonrası kına düşünenler için farklı planlamalar yapılır.
Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün Organizasyon fiyatları, düğünün yapılacağı mekana, kişi sayısına, istenilen konsepte ve ekstra seçeneklere göre değişiklik gösterir. Ancak her insanın beklentisine ve bütçesine hitap eden fiyatlar mevcuttur.